SKLEP@BIKER-HOUSE.PL
30 DNI NA ZWROT
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 300 PLN
INFOLINIA: +48 530 804 116
KONTAKT

Praca w Biker House

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO I E-MARKETINGU

Szukamy osoby, której będziemy mogli powierzyć całkowitą opiekę nad sklepem internetowym, od wprowadzania produktów do prezencji wizualnej strony, dla której marketing internetowy nie ma żadnych tajemnic. Jeżeli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, znasz podstawy Photoshopa - aplikuj!

ZADANIA NA  STANOWISKU:

  • wprowadzanie produktów do sklepu internetowego i jego obsługa,
  • realizacja działań w zakresie e-marketingu,
  • działania w social media (FB, Instagram),
  • przygotowywanie materiałów do publikacji w Internecie (redagowanie tekstów, newsletterów, kampanii, grafiki do mediów społecznościowych, na WWW etc.),
  • projektowanie materiałów graficznych.

WYMAGANIA:

  • kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość Google Analytics, Photoshop mile widziana,
  • znajomość Magento będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności wykorzystania takich narzędzi jak: Google AdWords,  MailChimp, Facebook Ads mile widziana,
  • wykonywanie zdjęć produktowych,
  • znajomości języka angielskiego.

CO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • świetną atmosferę w zgranym zespole,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne.

SPRZEDAWCA W SKLEPIE STACJONARNYM

  • obsługa klienta i profesjonalne doradztwo w zakresie doboru roweru, części i akcesoriów
  • składanie i przygotowywanie rowerów do sprzedaży
  • posprzedażowa obsługa klienta
  • montaż akcesoriów do rowerów
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość branży rowerowej
  • sumienność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
  • komunikatywność i kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • motywującym systemem premii
  • szkolenia w branży i  możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • imprezy integracyjne

MECHANIK ROWEROWY

  • serwisowanie rowerów
  • przyjmowanie rowerów do serwisu i wypełnianie zleceń serwisowych

WYMAGANIA:

  • umiejętność serwisowania amortyzatorów mile widziana

Prosimy o wysyłanie CV na adres biuro@biker-house.pl. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych oraz umieszczenie w tytule maila stanowiska, na które Państwo aplikują.